בית פרטי
בפרדס חנה

home

בית פרטי בפרדס חנה.
סטיילינג למטבח ולחלל המגורים.

הלקוח משפחה- זוג ושלושה ילדים.
מקום רחוב מודיעין בפרדס חנה.
קונספט עיצובי כפרי. שמח. נוח.
מטרה לרענן לחלוטין את הישן וליצור בית שמח, צבעוני , נעים ונוח .
טיפ עיצובי כשמעצבים חלל, מומלץ מאוד לבחור צבעוניות שולטת ולדבוק בה. מומלץ להשתמש בסקלת צבעים נייטראלית ברב החלל ולשלב בחכמה את הצבעוניות הנוספת בכמות קטנה יותר. כשהצבעים מהטפט לדוגמא, מופיעים על גווניהם המשתנים בפריטים נוספים בבית נוצרת תחושת הרמוניה נפלאה.

הבית בפרדס חנה עומד לו משנות החמישים עם אותה רצפת טרצו ישנה, כשמידי פעם שיפצו או החליפו דבר מה.. המשפחה המקסימה שגרה בו היום, מזה 13 שנה, זוג עם שלושה ילדים, חיכו לשיפוץ הגדול וכשזה התמהמה החליטו בינתיים לחולל מהפך ע”י סטיילינג, כלומר הלבשה כללית.
החלפנו את חזיתות הארונות במטבח, את השיש והחיפויים, הוספנו כונניות עץ תלויות מלאות בכל טוב של צבע וחומר… צבענו את כל הקירות במוקה בהיר. רעננו את הצבע של הדלתות החומות לפיסטוק מעושן בהיר ובקיר פינת האוכל החלפנו את צבע הבורדו ששלט בקיר לטפט רענן שמכניס המון שמחה ואור. טייחנו את הקיר של האח למראה חם ואינטימי יותר.
לא השארנו פריט וזכר לעבר. הסלון הוחלף כליל, (למעט ספריית העץ שבעלת הבית מאוד אוהבת) בזכות שיתוף הפעולה המלא של בעלת הבית העזנו וריפדנו את הכורסאות בבדים לא שגרתיים, הוספנו כריות , שטיח חבלים שאין כמוהו לסגירת המראה הטבעי, הכפרי, אשר גם תורם לחימום רצפת הטרצו הבהירה שנותרה.. את הכיסאות בפינת האוכל בעלת הבית אספה אחד לאחד, את חלקם צבענו ואת חלקם רק שייפנו כדי להשאיר את המראה הטבעי. כל גופי התאורה נבחרו בקפידה והרי לפניכם בית פשוט, בית שהתחדש אבל הנשמה שלו נשמרה…

UpMaster - SEO, SEM, SMO, SMM, SERM קידום ובניית אתרים